14 05 2008

GÖKYÜZÜNDE YEMEK YEMEK HAAARİKAAAAA!!!

 

Dinner in the Sky, bir yemek organizasyonunu unutulmaz bir güne dönüştürerek misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmak isteyenler için eşsiz bir fırsat!

 

 

Gökyüzünde kahvaltı, gökyüzünde öğle yemeği, gökyüzünde akşam yemegi, gökyüzünde kokteyl, gökyüzünde toplantı... Tek sınır hayal gücünüz!

 

Dinner in the Sky yerden 50 metre yükseğe (Galata Kulesi yüksekliğinde) kaldırılan bir masada profesyonel bir ekip tarafından hizmet veriyor.

Masanın azami kapasitesi 22 kişidir ve masanın ortasındaki alanda 3 kişilik (Şef Aşçı, Garson, Şovmen, Kameraman vb.) bir ekip hizmet verebilmektedir. Dinner in the Sky 8 saatlik seanslar olarak kiralanabilir. İhtiyacınıza göre saatte 2 kez hizmet alabilirsiniz. Örneğin saatte 2 kez havalandığı takdirde bir günlük kiralamanızda 350'den fazla kişi bu benzersiz deneyimi tadabilir. Ya da sadece 22 seçkin konuğunuz için de kullanabilirsiniz.

Dinner in the Sky'ı halka açık alanlarda, yarış pistlerinde, tarihi mekanlarda kısacası istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. (Yaklaşık 500 metre karelik bir alan ve yetkililerden izin alınması gerekebilir.)

 

 

Kurulduktan sonra platformun boyutları:

Uzunluk: 9 metre
Genişlik: 5 metre

Masanın ağırlığı: 5 tondan (boşken) 7 tona (doluyken) değişken
Sandalyelerin dönme açısı: 180°
Oturan konuk sayısı (4 noktadan emniyet kemeri desteğiyle): 22 kişi
Ortada ayakta hizmet veren personel sayısı: 5 kişi

Vinç bilgisi: 5 aksla destek, 120 ton ağırlık


 

Tuvalet olanakları:

Her şey normal bir restauranttaki gibi! Garsona tuvaletin yerini sorup gidiyorsunuz. Tek farkı bütün masanın aşağı inmesi. Ama endişelenmeyin, 1 dakikadan kısa sürüyor.

 

Dinner in the Sky'a katılabilmek için bir yaş sınırı var mı?
Hayır bir yaş sınırı yok, ancak güvenlik açısından katılımcıların boylarının 150 cm'den uzun olması gerekiyor

 

 


257
0
0
Yorum Yaz